Yeni Kütüphanemize Ziyaretler Devam Ediyor.

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Halkınsesi gazetesinde köşe yazarlığı yapan Erol Çakır kütüphanemizi ziyaret etti. Daire başkanımız Osman Demir, Çakır’a yeni kütüphanemizi gezdirerek ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını ifade etti. Çakır ise yeni binanın Üniversite için büyük bir kazanım, öğrenciler için de tüm olanaklara sahip donanımlı bir kütüphane olduğunu ifade etti.

24 saat açık kütüphane ve ücretsiz çorbaların öğrenciler için ne kadar önemli olduğuna değinen Çakır, Farabi ve İbn-i Sina kütüphaneleri ile öğretim elemanlarımız, öğrencilerimiz bilgilerini artırıp, yaptıkları araştırmalarda ışık olmaları hem sizi hem de bizleri sevindiriyor. Buraların tüm Zonguldaklıların emrine sunulması da ayrı güzellik tabi ki… “Okumak” ancak bu kadar zevkli olur dedi.

Demir ise, Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesinin eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçası olarak, ihtiyaç duyulan bilgiyi, çağdaş olanaklar ve sistemler yoluyla hızlı, etkili ve verimli bir biçimde sunmayı amaçladığını ve 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla sürekli kendini geliştiren bir kütüphane olduğunun vurgusunu yaptı. Demir son olarak “Şu anda binamızda tek eksik öğrencilerimiz ve ümit ediyorum ki onlarda en kısa zamanda yeni kütüphane binalarına kavuşacaktır” dedi.

Erol Çakır Kimdir?

Elektrik Mühendisi. Evli ve iki çocuğu var. Halkınsesi yerel gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin