Deneme Veri Tabanları Hakkında

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Natural Medicines

https://naturalmedicines.therapeuticresearch.com/?referer=april21

 Dünya Sağlık Örgütü (WHO) dünyanın en kapsamlı ve iyi bitkisel ilaç veritabanı olarak tanımlamıştır. Veritabanında 1400+ aşkın doğal bitkisel ilaç, 93,000’i aşkın ticari vitamin ve gıda takviyesi hakkında dozaj, yan etki, kullanım alanı ve ilaç etkileşimleri bilgileri verilmiştir. Ayrıca Akupunktur gibi birçok doğal ve geleneksel tedavi yöntemi hakkinda ayrıntılı bilimsel literature dayali bilgiler bulunmaktadır.

Pharmacists Letter

https://pharmacist.therapeuticresearch.com/Home/PL/?referer=april21

 

Eczacının Mektubu, hasta bakımı hakkında en yetkin, kanıta dayalı kararları vermeniz ve ortaya çıkan hasta ve bakım ekibinin sorularını yanıtlamaya hazır olmanızı sağlar. İhtiyaç duyduğunuz hızlı yanıtları alırsınız, böylece ilaç güvenliğini ve uyumu teşvik eden güncel bilgileri sağlayabilirsiniz.

 

Pharmacist’s Letter empowers you to make the most informed, evidence-based decisions about patient care and get ready to answer patient and care team questions as they arise. You’ll get the quick answers you need, so you can provide current information that promotes medication safety and adherence.

Pharmacy Technicians Letter (Ecza Teknisyeni'nin Mektubu)

https://pharmacytech.therapeuticresearch.com/Home/PTL/?referer=april21
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin