Tarayıcı Güncelleme

Web Sitemizdeki Üst Menülerin ve Menü Alt Kategorilerinin Düzgün Görüntülenememesi , Sayfa İçlerinin Kayması Gibi Sorunlarınız Var İse Lütfen Okuyunuz ve Tarayıcınızın En Son Sürümünü Yükleyiniz.

Bilgisayarlarında Windows XP İşletim Sistemi Üzerinde İnternet Explorer 7.0 ve Altındaki Sürümler Yüklü Olan Bilgisayar Kullanıcıları ve Ziyaretçilerimizin Web Sitemizin HTML 5.0 ve CSS 2.1 Son Sürümü ile uyumlu Olarak Programlandığından dolayı Eski sürüme sahip İnternet Tarayıcıları ile (İnternet Explorer 7.0 ve Altı Sürümlerde) sitemizi düzgün olarak görüntüleyemeyebilirler.

Bu nedenle bilgisayarında Windows XP İşletim Sistemi Yüklü Olan ve İnternet Explorer 7.0 ve altı sürüme sahip internet tarayıcıları kullanan ziyaretçilerimiz, İnternet Explorer 8.0 Tarayıcısının Son Sürümünü Buradan İndirebilirler.

İnternet Tarayıcınızın Son sürümünü kurduktan sonra Site adresinin yazdığı satırın sonundaki Uyumluluk Görünümü Butonuna Tıklayarak Sitemizi düzgün olarak görüntüleyebilirsiniz.

(NOT: Windows XP Kullanıcıları İçin İnternet Explorer 9.0 Desteklenmemektedir.)

Windows 7 – 32 Bit İşletim Sistemine Sahip Kullanıcılarımız Son Çıkan HTML 5.0 ve CSS 2.1 Web Programlama Dilini Destekleyen İnternet Explorer 9.0 İnternet Tarayıcısını Buradan İndirebilirler.

Google Chrome ve Mozilla Firefox İnternet Tarayıcılarında Herhangi Bir Sorun Gözlenmemiştir. İlgili Sitelerden Bu İnternet Tarayıcılarını İndirip Kurabilirsiniz.

İlgililere Duyurulur.

( İlgili Haberin Kaynağı İçin Tıklayınız )

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.