Emerald Veri Tabanları Deneme Erişimi

Emerald işletme, yönetim ve ekonomi başta olmak üzere ilgili konularda ve ayrıca mühendislik alanında hakemli dergi ve kitaplar içeren bir veri tabanıdır.

Emerald Management eJournals 200: İşletme, yönetim, ekonomi, pazarlama, muhasebe ve finans, uluslararası ticaret, bilgi yönetimi, kalite, kamu yönetimi, eğitim, sağlık yönetimi,  turizm ve otelcilik konularında 200 dergiye tam metin erişim sunar.

Emerald Engineering: Temel mühendislik konuları ve özellikle Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ile Makine Mühendisliği alanlarında 19 dergi içerir, dergilerden 16 tanesi Thomson Reuters (ISI) tarafından indekslenmektedir.

Emerald eBook Series: E-Kitap Serileri iki konu altında sunulmaktadır;

Business, Management and Economics; işletme, yönetim ve ekonomi konusunda 80 seri altında 650 cilt e-kitap tam metin olarak sunulmaktadır.

Social Sciences; Eğitim, çevre, sağlık yönetimi, sosyoloji ve kamu politikaları konularında 40 adet seri altında 300 cilt e-kitap tam metin olarak sunmaktadır.

Yukarıda belirtilen Emerald veri tabanlarımız 1 Ekim 2012 – 30 Kasım 2012 tarihleri arasında deneme erişimine açılmıştır.

 Erişim adresi: www.emeraldinsight.com

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.